Dzisiaj jest: 14.10.2019, imieniny: Alany, Damiana, Liwii
Ogłoszenie:

Kantor Kołobrzeg – Twój bezpieczny kantor w Kołobrzegu

dodano: 2019.09.30 ważne do: 2019.11.29 wyświetleń: 20
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nie możesz znaleźć aktualnych kursów? Nie wszystkie dostępne kantory oferują wymianę takich walut jak: dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy dolar hongkoński, ale Kantor Kołobrzeg – tak!

Znajdziesz u nas m.in. kursy walut, takich jak: korona norweska, dolar nowozelandzki, lej rumuński, rubel rosyjski, korona szwedzka, dolar singapurski, lira turecka, rand południowoafrykański.

Na na Kantor Kołobrzeg znajdziesz również kalkulator walutowy oraz kursy walut NBP. Dowiesz się również jak wymienić walutę i jak bezpiecznie wysyłać pieniądze. Polecamy także artykuły napisane przez naszych specjalistów dotyczące najtańszych kredytów, chwilówek i pożyczek.

Dowiedz się więcej o naszych tanich i szybkich przelewach zagranicznych a także bezpiecznych wymianach walut online. Twój przelew jest nadzorowany i sprawdzany przez szereg naszych specjalistów. Masz pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne. Naszym stałym klientom oferujemy korzystne rabaty.

Nie musisz przyjeżdżać do Kołobrzegu, wystarczy, że wejdziesz na stronę http://kantor.kolobrzeg.pl/! Zapraszamy serdecznie!
Kontakt
Kantor Kołobrzeg
Koszalin, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama