Dzisiaj jest: 26.4.2019, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Tania pomoc drogowa z Poznania

dodano: 2018.04.12 ważne do: 2018.07.11 wyświetleń: 67
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma proponuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się konkretnym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować znakomite auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w holowaniu pojazdów różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych potrzeb naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze konkretne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do oczekiwań klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Pomoc Drogowa Lidia Buda
Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama